Červenec 2010

Nicolas Cage

31. července 2010 v 22:13 | pusinkaNěco o něm........

Nicholas Kim Coppola (Nicolas Cage) se narodil Augustovi Coppolovi a Joy Vogelsang. Vyrostl v Long Beach v Kalifornii a žil zde do svých 12 let, než se rodiče rozvedli a on se s otcem přestěhoval do San Franciska. Nicolas je synovec Hollywoodského režiséra Forda Coppoly. Svého strýce často v San Francisku navštěvoval a trávil s ním spoustu času. Předtím, než se objevil na filmovém plátně se rozhodl nepoužívat své rodné příjmení Coppola, aby si jej nespojovali s jeho slavným strýcem. Jméno Cage si vybral podle komiksového superhrdiny Luke Cage.

filmografie

natočil přibližne 48 filmů a pár sem vá jich vybrala:


Ghost Rider:

Ghost RiderLovci pokladů:
lovci pokladůLovci pokladů: Kniha tajemství:
lovci pokladů kniha tajemství
Next:
Next


Mandolína kapitána Corelliho :
mdolína kapitána coreliho


60 sekund:
60sekund


8mm:
8mm


Město andělů:
město andělů
Hadí oči:
Hadí oči
Tváří v tvář:
Tváří v tvář
Líbánky v Las Vegas:
Líbánky v Las Vegas
 a na konec pár fotografijí
nicolas cage
f1
f2
hf3
f4
f6
f7
f8
f9
f10

Další krezby

25. července 2010 v 12:40 | pusinka
Další obrázek do zbýrky
chtěla sem si jen tak malovat1


2


3


4

  doufám že se vám to bude líbit   :)

Hugh Jackman

16. července 2010 v 9:19 | pusinka

Něco tochu o něm


Do Jackmanova života zasáhla neuvěřitelná náhoda, když ho režisér Bryan Singer vybral do svého filmu X- men místo Dougraye Scotta, který v té době ještě natáčel Mission: Impossible 2, jehož natáčení se zpozdilo. Jeho role Wolverina z něj doslova přes noc udělala herce známého nejen v Austrálii, ale po celém světě. Romantická komedie Animální přitažlivost, kde si zahrál po boku Ashley Judd a Grega Kinneara jeho popularitu ještě zvětšil. Pak už následoval film za filmem: Akční Operace: Hacker s Johnem Travoltou, romantický Kate a Leopold s Meg Ryan nebo třeba X-Men 2.

Filmografie

x-men 1, 2, 3, a WolverineLogen , Wolverine
Kate & Leopold 


Van Helsing         
VAN HELSING
    Austrálie
austrálie
                atd.......................................................................................................... :D

                      TAK A TET JEHO FOTKY :P
hugh jackman
2
3
4
5
6
                                       A EŠTĚ NĚCO
                                  TAPET NA PLOCHU
hugh jackman1
hugh jackman2
hugh jackman3
                                                                         Konec
                                                                      

x-men : Poslední vzdor

11. července 2010 v 15:12 | pusinka


1
2
3
4
5


Ve filmu X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR, který je závěrečnou kapitolou této filmové trilogie, ohrožuje vývoj světových dějin "lék", jenž dokáže proměnit mutanty v obyčejné lidské bytosti. Mutanti mají poprvé možnost zvolit si svou budoucnost: buď si mohou zachovat svou výjimečnost, která je však příčinou jejich izolace a odcizení od ostatních, nebo se svých schopností vzdát a stát se normálními lidmi. Protichůdné názory vůdců mutantů Charlese Xaviera, který hlásá toleranci, a Magneta, podle nějž přežívají jen ti nejsilnější, jsou podrobeny poslední zkoušce - rozpoutají válku, která má všechny války definitivně ukončit.

X-men 2

11. července 2010 v 14:57 | pusinka


1
2
3
4
Režisér Bryan Singer natočil tentokrát víc než tradiční pokračování. Ponořil se hlouběji do mytologie X-Menů, do jejich schopností a vztahů. Vedle již známých postav se na pozici "dobra" přidává atletický Nightcrawler a "zlo" posiluje - nejen svými diamantovými drápy - Deathstrike. Ve filmu se tak představuje nová generace X-Menů.
Patrick Stewart se vrátil do role profesora Charlese Xaviera, světově uznávaného telepata. I promodralá metamorfická Mystique (Rebecca Romijn-Stamos - viděli jsme ji jako Femme Fatale ve stejnojmenném filmu) předvede své svody. Větší prostor má také postava Storm (oscarová Halle Berry), která prochází vývojovými změnami.
Režisér Bryan Singer po natáčení druhého dílu X-Menů prohlásil: "Točit první X-Meny byla úžasná zkušenost a divácká reakce byla mimořádně příznivá. Ale po natočení filmu X-Men 2 mi natáčení prvního dílu připadá skoro jen jako úvod.
Kultovní záležitost, natočená, jak je to v poslední době velice časté, podle komiksu, má všechny předpoklady upoutat diváky vizuálně i napínavým dějem.

X-men

11. července 2010 v 14:52 | pusinka


1
2
3
4
5
6

Akční sci-fi film s názvem X-Men natočil režisér Bryan Singer (např. Nadaný žák) podle veleúspěšného comicsového příběhu. Kromě zábavy, použití triků a vynalézavých futuristickýžh kostýmů nelze ignorovat ani hlubší filosofický podtext.

mámtu provás plus
tapety na plochu


t1
t2
t3
t4
t5
t6
t7
t8
t9
t10
t11