Stmívání - Twilight

21. května 2010 v 20:53 | pusinka


Něco o filmu

Akční, Horor, Romantický, Thriller

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.


Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.


stmívání
.,.
jlj
jljhf
gj
jgj
gj
jj
kh
gkh
hg
hk
hkh
hk

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

vyděli ste už někdy tento film?

Ano, vyděl(a) 52.8% (67)
ne nikdy 25.2% (32)
chtěl(a) bych to vidět 22% (28)

Komentáře

1 MirkaRoda MirkaRoda | E-mail | Web | 26. července 2018 v 16:47 | Reagovat

Peels help to eliminate from the greater part age deficiencies dermatological cover. operations effective at any time, adapted for skin layer of any species. After superficial exposure disappear small wrinkles, epidermis becomes young, smooth. Regeneration – 3 days. The middle peeling beautifully struggles wrinkles (expression, age, affects small pits, removes spots.
Recovery – seven days. Profound peeling doing in the beauty clinics. This is most effective procedure, although requires long term recovery – about four weeks.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-procedure-what-is-the-right-order>chemical peel procedure</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama