Květen 2010

Stmívání - Twilight

21. května 2010 v 20:53 | pusinka


Něco o filmu

Akční, Horor, Romantický, Thriller

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.


Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.


stmívání
.,.
jlj
jljhf
gj
jgj
gj
jj
kh
gkh
hg
hk
hkh
hk


Gejša

21. května 2010 v 20:37 | pusinka

Něco o gejších:Gejša je slovo pocházející z japonštiny označujícící profesionální společnici.

význam gejš

V západním světě se stalo slovo gejša synonymem japonské prostitutky, ale spíše neprávem, jelikož gejša byla spíše "umělkyně", která čas od času na sex přistoupila. Nejednalo se však o samozřejmost. Z toho důvodu také nebylo povolání gejši zakázáno v roce 1957, kdy byla zakázána prostituce. Hlavním úkolem gejši bylo bavit, hrát na tradiční strunný nástroj šamisen či připravovat čaj. Nejúspěšnější gejši byly vždy dobré tanečnice.

Spatřit gejšu na ulici japonského města je však téměř nemožné, a pokud se to podaří, většinou se jedná o převlečenou japonskou školačku, která se nechá fotografovat davy turistů. Pravé gejši jsou příliš zaměstnané v čajovnách, než aby měly čas se věnovat turistům.


gejša tytulek
sfd
dsf
fdf
dsff
sdfds
fsdf
adasd
sadas
sds
sdsad
aaa
sadaa
sad
sdsd


 A něco o filmu

Příběh filmu, který je zasazen do tajemného a exotického světa, jenž si dodnes uchovává své kouzlo, se odehrává v letech před Druhou světovou válkou, kdy je malá japonská holčička odtržena od svých chudých rodičů, aby pracovala jako gejša. Přestože má v domě nebezpečnou rivalku, které se téměř podaří zlomit její vůli, vyroste z malé dívky legendární gejša Sayuri. Krásné a zkušené Sayuri se daří okouzlit nejmocnější muže své doby, avšak sužuje ji tajná láska k muži, který je mimo její dosah.


Falshdance

16. května 2010 v 7:59 | pusinka
flashdance


flashdance3
flashdance5
flashdance4
flashdance2


Pretty Woman

2. května 2010 v 17:11 | pusinka


12
3
4
5
6
7
8